×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-01T19:32:16+00:00
24 września, poniedziałek
To najwspanialszy dzień w moim życiu, Bartek zaprosił mnie do kina. Idziemy w ten piątek na "Shreka 3". Jest tylko jeden problem, w co się ubrać? Odwieczne pytanie wszystkich kobiet. Założyć spodnie czy spódniczkę? Chyba wybiorę spodnie, po ostatnim wypadzie z Kaśką na rolki mam na kolanie wielkiego siniaka. Pojawia się jednak następne pytanie, czarne, czerwone, a może dżinsy? No i jeszcze jaką bluzkę założę? Nie mam pomysłu, pustka w głowie. Te pytania są trudniejsze niż z tego ostatniego sprawdzianu z chemii, naprawdę!
26 września, środa
Piątek tuż, tuż, a ja nadal nie wiem w co się ubrać. Znalazłam na to jednak radę, moją najlepszą przyjaciółkę, Kasię, wiedziałam, że nie odmówi mi pomocy. Przyjdzie do mnie za godzinę i razem spróbujemy rozwiązać ten problem.
29 września, sobota
Randka się udała, było cudownie!!! Szkoda tylko, że z nerwów rozsypałam cały nasz popkorn. Po konsultacji z Kasią wybrałam dżinsy i zwiewną, żółtą bluzeczkę. To był strzał w dziesiątkę, Bartkowi bardzo się spodobało.

Proszę ;*
Napisałam coś w tym stylu i 5 dostałam :)
1 5 1
2009-12-01T19:41:04+00:00
22.12.08r

Dzisiaj dzień zaczął się zwyczajnie.Wstałam o 10.56. Zjadłam pół słodkiej bułki. posłuchałam muzyki z telefonu.I jakos czas zleciał. Ani się obejrzałam, a już było południe . Zjadłam obiad z rodzicami. Pojechaliśmy do galerii i kupiłam 2 bluzki i 3 paski.Gdy wróciliśmy do domu obejrzeliśmy nasz ulubiony serial był to ( napisz jaki serial lubisz). Podczas przerwy pograłam z rodzicami w karty . Wygrałam, lubię wygrywać jak każdy. Serial się skończył i poszłam się umyć. Wieczorem poszłam spać po filmie " Nigdy w życiu". Dobranoc kochany pamiętniczku.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci