×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz list do małego księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia ziemi.Uzasadnij w swojej wypowiedzi,że warto poznawać ludzi.

1

Odpowiedzi

2009-12-02T11:08:14+00:00
Gdańsk, 15.10.2009r.

Drogi Księciu!

Na wstępie mojego listu, pragnę Cię serdecznie powitać. Wszyscy na Ziemi tęsknimy za Tobą i jesteśmy bardzo ciekawi, co słychać u Ciebie i Róży. Choć nie znam Cię zbyt długo, przywiązałam się do Ciebie jak do przyjaciela.
Pragniemy, abyś odwiedził nas ponownie, tylko tym razem z Różą. Wszyscy bardzo chcą ją poznać. Musisz zobaczyć jak Ziemia wygląda pięknie wiosną i latem. Wszystkie drzewa rozkwitają, kwiaty budzą się do życia, wygląda jak najpiękniejszy zakątek wszechświata.
Moi znajomi, codziennie wypytują mnie o Ciebie. Są bardzo zainteresowani Twoją osobą, uwielbiają słuchać, gdy mówię o Tobie i Twoich przeżyciach.
Znam bardzo dożo ludzi i każdy człowiek jest inny. Każdy ma inne marzenia, zmartwienia, troski, kłopoty, po prostu każdy zasługuje na głębszą uwagę. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, to tak jakby odkryć nową planetę. Chciałbyś poznać moich przyjaciół? Poznawanie nowych ludzi to coś pięknego. Nigdy nie wiesz, co dana osoba ma w środku siebie, to taka niespodzianka. Musisz włożyć wielu starań, aby niespodziankę otworzyć i poczuć jej smak, a smak jest wyjątkowy i wart wszelkich trudów. Widzisz Książę, z ludźmi jest jak z Twoją Różą, gdy ją czy jego oswoisz, musisz liczyć się z odpowiedzialnością, jaką bierzesz za tą osobę, ale to jest bardzo wartościowe. Samemu nie przeżyjesz życia, wiem, masz swoja Różę, kochasz ją, ale przyjaciół także potrzebujesz.
Czekamy na Ciebie z niecierpliwością. Przyślij jakieś zdjęcie Twoje i Twojej ukochanej. Całuję.
Do zobaczenia wkrótce.
(imię)
13 4 13
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci