×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-27T21:47:12+00:00
Na źelazno gorożnam wagzale jesc dawśćaja kacowyj zał. Zdzjeść tu mnogo ludziej katoryje chodzjet pakupać biljety iuspać o w remjeni pribitja i odprawiaścia pojezda i lipazmatrjeć na razpisjanie gwaźenia pojezdów na źelazno gorowźjam wagzaje nahodzjaćsa toże kasy w katori można kupać bilety na zawtra i dałżne. Jeść także zał ożijdanja. tu pasażir żdum aphat pajezdów. pasażery mogut zdać swaich dogoż na hriapienie wy kaniep hrapjenia. k usigan pasażerow także kogoje tory i piszupewtarony.
0 0 0
2009-12-27T22:43:21+00:00
Na źelazno gorożnam wagzale jesc dawśćaja kacowyj zał. Zdzjeść tu mnogo ludziej katoryje chodzjet pakupać biljety i uspać o w remjeni pribitja i odprawiaścia pojezda i lipazmatrjeć na razpisjanie gwaźenia pojezdów na źelazno gorowźjam wagzaje nahodzjaćsa toże kasy w katori można kupać bilety na zawtra i dałżne. Jeść także zał ożijdanja. tu pasażir żdum aphat pajezdów. pasażery mogut zdać swaich dogoż na hriapienie wy kaniep hrapjenia. k usigan pasażerow także kogoje tory i piszupewtarony.
0 0 0
2009-12-28T01:14:08+00:00
Na źelazno gorożnam wagzale jesc dawśćaja kacowyj zał. Zdzjeść tu mnogo ludziej katoryje chodzjet pakupać biljety i uspać o w remjeni pribitja i odprawiaścia pojezda i lipazmatrjeć na razpisjanie gwaźenia pojezdów na źelazno gorowźjam wagzaje nahodzjaćsa toże kasy w katori można kupać bilety na zawtra i dałżne. Jeść także zał ożijdanja. Tu pasażir żdum aphat pajezdów. pasażery mogut zdać swaich dogoż na hriapienie wy kaniep hrapjenia. K' usigan pasażerow także kogoje tory i piszupewtarony.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci