1 Tona aluminiowa kosztuje około 5 tysięcy zł.
Pusta aluminiowa puszka waży 16 g Ile kosztuje aluminium zużyte na wyprodukowanie jednej puszki???


2
6 mili to ile kilometrów
20 cal ile to centymetrów 30 stóp ile to metrów

3
Srednie plony zbóż z 1 ha pola
pszenica=34.5q
żyto=23,1q
jęczmien=31,1q
owies=26,1q
pszenżyto=29,9q

Ile ton żyta można zebrać z 1 ha plola??
O ile więcej kilogramów jeczmienia niż żyta można zebrać z 1 ha pola??

piszcie rozwiązanie (jak sie liczy)
(plis)

1

Odpowiedzi

2009-12-02T16:28:28+01:00