1 Która książka jest dla ciebie najważniejsza i dlaczego. 5-7 zdań (proszę napiszcie jakąś taką ważną książkę) (ja chętnie napisałabym Sagę o Ludziach Lodu, ale po 1 to ma dużo tomów a po 2 nie wiem czy taka ważna jest). Chociaż jeżeli ktoś by fajnie sformułował Sagę to byłabym stokroć wdzięczna !

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-02T17:51:59+01:00
Najważniejszą książką mojego życia pozostanie książka Małgorzaty Budzyńskiej "ALa Makota". Czytając ją czułam się jakby była pisana o mnie. Bardzo przeżywałam wszytskie wzloty jak i upadki głównej bohaterki-Alicji. Podoba mi się młodziezowy styl w jakim została napisana. Dzieki niej moje problemy nie są takie straszne:). Myśłe że przypadnie ona wielu osobom do gustu.

mam nadzieje że to Ci sie przyda:)
1 5 1
2009-12-02T18:04:17+01:00
Hej:)
Ja wybrałabym "Kamienie na szaniec", z tego względu, że lubię historię II wojny światowej. Moim zdaniem główni bohaterowie, ich postawa, to jak się zachowywali i co zrobili dla kraju jest wielkim wyczynem i wydaje mi się, że nie trudno wymyśleć dlaczego wybrałaś tą książkę.

Moim zdaniem książki historyczne są, a bynajminej powinny być najważniejsze. Każdy musi opznać prawdziwą historię naszego kraju. Znać nie tylko naważniejszych i największych przywóców wojska czy armii, ale też tych młodzieńców którzy oddali życię, za to, byśmy teraz mieszkali, uczyli się i pracowali w niepodległej Polsce. Oni też mięli swoje pasje, zainteresowania i mimo ciężkiej sytuacji w państwie nie rezygnowali z tego. Walczyli o marzenia...

może Ci się to do czegoś przyda ;)