Odpowiedzi

2009-12-02T19:37:31+01:00
A)2.4m = 36.6zł
1m = x
36.6 razy 1/przez2.4 = 36.6/przez 2.4=15.25zł
sprawdzenie: 15.25 razy 2.4 = 36.6
Odp. Metr kwadratowy tej wykładziny kosztuje 15.25zł

b) 14.8 razy 2,5 = 37zł
odp. Metr bieżący tej wykładziny kosztuje 37zł
2009-12-02T19:43:10+01:00
A)
36,6:2,4= 15,25 zł


b)14,8* 2,5= 37 zł