×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Prasówka minimum 7 wydarzeń w kraju .

I muszą być do tego dodane w każdym wydarzeniu komentarz co o tym uważamy .
1

Odpowiedzi

2009-12-02T19:27:37+00:00
Środki na dodatkowe wojska z budżetu MON
Pieniądze na wysłanie dodatkowych wojsk do Afganistanu będą musiały być znalezione dzięki przesunięciom w budżecie resortu obrony - wynika z wypowiedzi ministra finansów Jacka Rostowskiego.
PiS chce, by Nowak stanął przed komisją śledczą
Posłowie PiS zapowiedzieli, że złożą wniosek o przesłuchanie przez sejmową komisją śledczą ds. wyjaśnienia afery hazardowej posła PO Sławomira Nowaka; nie wykluczają również wniosku o wezwanie przed komisję innego posła PO - Andrzej Halickiego.
IPN umorzył śledztwo ws. niemieckich mordów
Pion śledczy IPN umorzył śledztwo w sprawie zamordowania w latach 1940-1944 w zamku Hartheim w Austrii co najmniej 1143 Polaków. Mordu dokonano w ramach niemieckiej akcji zabijania w komorach gazowych osób niepełnosprawnych umysłowo i fizycznie pozostających pod władzą III Rzeszy.
Terakotowa armia na wystawie w Opolu
Od środy w Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu można oglądać wystawę replik terakotowych żołnierzy pierwszego cesarza Chin. Do Opola przyjechał zbiór 50 figur naturalnej wielkości, a także m.in. monety, książki, kłódki, naczynia kultowe, pojemniki do opium.
PSL: wysłanie dodatkowych żołnierzy pod jednym warunkiem
Szef klubu PSL Stanisław Żelichowski uważa, że zwiększenie liczby polskich żołnierzy w Afganistanie będzie uzasadnione wtedy, gdy jasno zostanie określony termin końca misji NATO w tym kraju.
"Fakty": polowanie na autobusowego snajpera
Warszawska policja szuka osoby lub osób, które strzelają do autobusów i tramwajów w Warszawie. Stołeczny Komendant powołał do wykrycia sprawców specjalną grupę dochodzeniową.
PO chce konfrontacji Kaczyńskiego i Kamińskiego
PO chce, aby przed hazardową komisją śledczą doszło do konfrontacji byłego premiera, prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego.


0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci