×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-02T19:48:28+00:00
Moja wigilia jest wspaniała! Od rana mama krząta się po kuchni i już czuć piękne zapachy świąteczne. Razem z moją młodszą siostrą ubieramy śliczną i kolorową choinkę. Ach, jaka ona piękna ! Tato kupuje karpia, który pływa w wannie dopóki nie zostanie przyrządzony w piekarniku. Lubię patrzeć jak sobie tak pływa. Trochę mi przykro, ale później jest taki smaczny. Na niebie powstaje mała szarówka... Pierwsza gwiazdka chowa się przed nami w każdym kątku nieba. Wypatrujemy ją z zainteresowaniem aby móc zacząć kolację. Na początku wszyscy razem zmawiamy modlitwę oraz dzielimy się opłatkiem. Przy składaniu sobie życzeń towarzyszą nam tak wiele uczuć. Zawsze słyszę że mam być grzeczna i dużo się uczyć. Później zasiadamy do wspólnej kolacji. 12 potraw...
1 5 1
2009-12-02T19:58:43+00:00
Na mojej wigilii było bardzo przyjemnie. Przed zjedzeniem kolacji wigilijnej siedzieliśmy z rodzeństwem w oknie i wypatrywaliśmy spadającą gwiazdkę. Gdy wreszcie pojawiła się zamyśliłam się , ale wymyśliłam marzenie.Później czytałam pismo Święte. Tata powiedział że było pięknie. Po pewnym czasie gdy dzieliliśmy się opłatkiem , również składaliśmy sobie życzenia. Na reszcie zasiedliśmy do stołu. Pod śnieżnobiałym obrusem leżało sianko.
Obok stołu była mieniąca się choinka. Na stole był karp , barszcz czerwony i jeszcze 10 przepysznych dań. Po kolacji zabraliśmy się do otwierania prezentów. Ja dostałam perukę Hannah Montany i zestaw do tańczenia do muzyki Hannah.Mój brat dostał kierownice do komputera , a siostra grę i zestaw ''High Schol Music''.Ja jestem bardzo zadowolona z tych prezentów , ponieważ zawsze marzyłam o peruce Hannah Montana.
Bardzo miło spędziłam te święta chciałabym je powtórzyć w przyszłym roku.


Proszę jest trochę mniej ale te zdania są rozmaitsze ;))
Naj? ;**
2 1 2
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci