Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-02T20:56:18+01:00
1 zeszyt i 3 ołówki kosztują:42 zł-31 zł50 gr=10zł50 gr
za 3 zeszytyi 9 ołówkow trzeba zapłacić:3*10 zł50 gr=31zł50gr
2009-12-03T01:02:52+01:00
Piotrek

4 zeszyty
10 ołówków
1 długopis
_____________
42 zł



Asia
3 zeszyty
7 ołówków
1 długopis
_____________
31 zł 50 gr





42 - 31,50= 10,50 Piotrek - Asia

Piotrek - Asia
1 zeszyt
3 ołówki
_________
10,50



3 zeszyty
9 ołówków
___________
31 zł 50 gr


Odp:Tomek za 3 zeszyty i 9 ołówków zapłaci 31 zł 50 gr.