×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-03T16:07:51+00:00
Sportowe!
PŚ: Sikora na start
W czwartek w szwedzkim Oestersund rywalizację w nowym sezonie Pucharu Świata w biathlonie zainauguruje Tomasz Sikora, drugi zawodnik klasyfikacji generalnej PŚ w poprzedniej edycji.

Paweł Korzeniowski - wicePhelps pływania
Paweł Korzeniowski po tym, jak nie wywalczył medalu na kolejnych igrzyskach olimpijskich, wybrał drogę, którą wyznaczył geniusz pływania Michael Phelps. Czyli poprawić nawroty i pracować pod wodą jak Amerykanin - pisze Sylwester Sikora, przedstawiając sylwetkę naszego wicemistrza świata na 200 metrów stylem motylkowym, który jest kandydatem w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i TVP na "10 Najlepszych Sportowców Polki".

Polityka!
Zabiła dwie osoby w czasie kursu prawa jazdy; sąd wydał wyrok!
Sąd rejonowy w Radzyniu Podlaskim ogłosił wyrok w sprawie wypadku, do którego doszło dwa lata temu w czasie kursu prawa jazdy. Samochód z kursantką i instruktorem uderzył w inny samochód, w wyniku czego śmierć poniosły jadące w nim dwie osoby.
1 5 1
2009-12-03T16:08:03+00:00
- W Pucharze Anglii w ćwircwinale Manchester wygrał z Arsenalem londy 3 : 0 :D:D:D
- Hanna Lis ma perspektywę na Panorame
- Anna Mucha wygrała 10 edycję Tanca z gwiazdami
- Dwie osoby nie żyją, kursantka i instruktor skazani!
- Paczka papierosów drożeje o 33grTo przykłady XD XD XD
1 5 1
2009-12-03T16:10:14+00:00
Niemieckie ministerstwo spraw zagranicznych interweniowało w sprawie użycia przez telewizję publiczną ZDF fałszywego sformułowania "polski obóz zagłady Sobibór" - poinformowała przedstawicielka MSZ w Berlinie.

- Wiceminister Cornelia Pieper wystosowała list do redaktora naczelnego ZDF, w którym wyczulono redakcję na to, że określenie czy też skrót językowy "polski obóz koncentracyjny" jest niedopuszczalne - powiedziała rzeczniczka MSZ Amelie Utz.Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie domniemanego ujawnienia lub też bezprawnego wykorzystania tajemnicy państwowej przez prezesa IPN Janusza Kurtykę. Sprawę wszczęto po medialnych doniesieniach, z których wynikało, że Kurtyka w zamian za udostępnienie teczek z IPN, miał uwieść dziennikarkę "Gazety Polskiej" Katarzynę Hejke.

Pomocnik Zagłębia Lubin, David Caiado nosi się z zamiarem zmiany barw klubowych - informuje oficjalna strona klubu.

Zawodnik przybył na Dialog Arena przed startem sezonu z portugalskiego Trofense w ramach wypożyczenia. Nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei i dlatego klub nie zdecyduje się na wykupienie piłkarza.


1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci