×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-03T17:20:18+00:00
Moim zdaniem życie po śmierci wygląda jak ciemny tunel w, którym widać światełko. Myśle, że jeżeli pójde po śmierci do nieba, zobacze wielu zmarłych. Wyobrażam sobie, że w Niebie wszystko jest takie samo jak na Ziemi, ale piękniejsze, czystcze i bez grzechów. Myślę, że jeżeli poszedłbym do Nieba, ujrzałbym Boga w którego wierze.
Jeżeli poszedłbym do czyśca, zobaczyłbym wielu ludzi odpokutujących swoie grzechy, które popełnili w czasie życia ziemskiego. Czysciec według mnie wygląda jak ogromna pustynia, zapełniona wieloma ludźmi.
Jeżeli poszedłbym do piekła, byłbym ogropnie wstrząśnięty i strasznie przygnębiony. Mysle, że grzesznicy, którzy tam trafili są w strasznej depresjii.
Piekło wyglądałoby jak ogromny wulkan, w którym ciągle wrze woda.Piekło to okropne miejsce do, ktorego trafiają sami grzesznicy.Współczuje okropnie tym ludziom, ktorzy tam trafili.
Piekło znajdywało by się na samym dole, czyściec na dole, a niebo na samej gorze. Dlaczgo w tej kolejnosci? Bo ludzie w czyscu widzieliby na dole pieklo, i widzieli jakie okropności mogły ich tam czekać. Niebo jest na górze, aby ludzie w czyscu widzieli jakie wspaniale życie czeka ich gdy odpokutują swoje kary.
Ludzie nieświadomi "Sądu Bożego", popełniają grzechy. Myślę, że Bóg patrzy na nich obiektywnym okiem, i wybiera dla nich "przydział" w jednym z 3 miejsc.
Starajmy się byc dobrymi ludźmi, aby nie wyladować w piekle. Jeżeli tam trafimy nasz los byłby stracony.
Myślę, że Bóg wszystko doskonale stworzył, dlatego życie pośmierci uwarzam za skonstruowane doskonale.
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci