Odpowiedzi

2009-12-03T18:20:18+01:00
Moim zdaniem życie po śmierci wygląda jak ciemny tunel w, którym widać światełko. Myśle, że jeżeli pójde po śmierci do nieba, zobacze wielu zmarłych. Wyobrażam sobie, że w Niebie wszystko jest takie samo jak na Ziemi, ale piękniejsze, czystcze i bez grzechów. Myślę, że jeżeli poszedłbym do Nieba, ujrzałbym Boga w którego wierze.
Jeżeli poszedłbym do czyśca, zobaczyłbym wielu ludzi odpokutujących swoie grzechy, które popełnili w czasie życia ziemskiego. Czysciec według mnie wygląda jak ogromna pustynia, zapełniona wieloma ludźmi.
Jeżeli poszedłbym do piekła, byłbym ogropnie wstrząśnięty i strasznie przygnębiony. Mysle, że grzesznicy, którzy tam trafili są w strasznej depresjii.
Piekło wyglądałoby jak ogromny wulkan, w którym ciągle wrze woda.Piekło to okropne miejsce do, ktorego trafiają sami grzesznicy.Współczuje okropnie tym ludziom, ktorzy tam trafili.
Piekło znajdywało by się na samym dole, czyściec na dole, a niebo na samej gorze. Dlaczgo w tej kolejnosci? Bo ludzie w czyscu widzieliby na dole pieklo, i widzieli jakie okropności mogły ich tam czekać. Niebo jest na górze, aby ludzie w czyscu widzieli jakie wspaniale życie czeka ich gdy odpokutują swoje kary.
Ludzie nieświadomi "Sądu Bożego", popełniają grzechy. Myślę, że Bóg patrzy na nich obiektywnym okiem, i wybiera dla nich "przydział" w jednym z 3 miejsc.
Starajmy się byc dobrymi ludźmi, aby nie wyladować w piekle. Jeżeli tam trafimy nasz los byłby stracony.
Myślę, że Bóg wszystko doskonale stworzył, dlatego życie pośmierci uwarzam za skonstruowane doskonale.
1 5 1