Odpowiedzi

2009-12-03T19:03:44+01:00
Pogłębione poznawanie Boga dokonuje się zwłaszcza przez lekturę Pisma Świętego, poprzez katechezę, liturgię, rekolekcje parafialne i młodzieżowe, poprzez pielgrzymki, lekturę książek religijnych.

moze nie na pół strony, ale jest..
6 4 6
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-03T19:13:57+01:00
Kiedy wiem gdy ktos jest naszym przyjacielem?
Odpowiedz jest prosta gdy zanamy go bardzo dokladnie,a on zna nas.
Tak samo jest z Jezusem Chrystusem i z nami. By pogłębić przyjaźń nalezy po przez modlitwe.Bo to jest dialog miedzy nami,a J.CH.Wsuchujemy się w jego slowa i to co chce nam przekazać.
Możemy sie w głebic w dobroci jezusa i podziekowac mu za wszystkie dobre chwile w naszym zyciu i prosić go aby zawsze był przy nas blisko.
Poglebianie przyjazni jest przez dokladne poznanie chrystusa,a dokonac to mozemy przez czytanie i rozwazanie pisama swietego, bo nieznajomosc pisma swietego jest nieznajomościa Boga.Musimy wglebic sie w jego dobroc i milosierdzie i dziekowac mu za kazdy dzien.
Poglebienie przyjazni jest mozliwa przez przystapienie do komuni swietej. Spożywając ciało chrystusa stajemy sie Jego cześcia.

Sa bledy stylistyczne,musisz troche pozmienić... mam nadzieje ze pomoglam.Powodzenia:)

5 3 5
2009-12-03T19:22:23+01:00
Chrystus jest jeden jesteśmy Katolikami po zanając i chodząc do kościoła po głębjamy coraz więcej wiedzę o nim. Nauczyliśmy się że jest z nami za czuwa kocha i broni od złego lecz nie zdajemy sobie sprawy jak ciężko jest żyć bez niego. Aby pogłębić więź z Chrystusem nie należy mysleć cały czas o sobie co my co ja i jakie mamy problemy trzeba przemyślać każde życiowe zdażenie gdy mamy jakiś problem zwrócić się do niego na pomoc spotkać się w kościele lub w pokoju i ciszy porozmawiać aby poczuć prawdziwą więź z Panem który
3 2 3