Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • CENA
  • Początkujący
2009-12-03T20:35:59+01:00
1.5:0.5=3
18:3=6
6x4=24zł
odp:2 kg tortu kosztuje 24zł
2009-12-03T20:36:57+01:00
2/3(ulamek) * 1.5 = 1.00

2/3 * 18 = 12

za 1 kg trzeba zaplacic 12zl

12 *2 = 24

Odp za 2 kg tortu trzeba zaplacic 24 zl.
2009-12-03T20:37:20+01:00
Dane :
1.5 kg - kosztuje 18 kg
18: 3 = 6
4 x 6 = 24 zl