×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Co należy czynić aby Królestwo Boże nie było pustym słowem , ale rzeczywistością , która nadaje ludzkiemu zyciu sens i wartość

2

Odpowiedzi

2009-12-05T09:38:21+00:00
Aby Królestwo Boże nie było tylko pustymi słowami, każdy chrześcijanin powinien nie zapominać o tradycjach związanych z tą religią, przestrzegać wszystkich przykazań i co najważniejsze być dobrym dla ludzi. To wtedy nadaje sens życiu i każdy dobry człowiek zostanie wynagrodzonym życie wiecznym w Królestwie Boga. Królestwo Niebieskie żyje w każdym z nas tylko trzeba je rozwijać wiarą, gdyż wtedy warto żyć.
4 4 4
2009-12-05T11:56:33+00:00
Królestwo Boże - odjazd - nie znamy dnia ani godziny.
Przyjazd - zależy od nas samych.
Aby Królestwo Boże nie było pustym słowem , ale rzeczywistością , która nadaje ludzkiemu życiu sens i wartość musimy podążać drogą do domu Ojca. Rodząc się każdy człowiek staje na drodze życia do Królestwa Bożego, po której idąc codziennie musi pokonywać cierpienie, miłość, pracę, naukę, wypoczynek i żyć z wiarą. Na tej drodze jest złamana noga, ból brzucha, trud pracy, sprzeczki. Niektóre sytuacje i problemy najlepiej przetrwać z modlitwą w sercu. Jest też miłość do Boga i przyjaźnie w szkole, okazywanie miłości i przebaczanie wrogom. Na drodze jest modlitwa, praca i szacunek do chleba. Jest też czas na wypoczynek. Na początku drogi stoi wielki znak a na nim Przykazania Boże. Kierujmy się nimi po drodze to nie zbłądzimy.Ceny biletów to Królestwa Bożego - życie święte, pokuta, modlitwa, post, jałmużna, przestrzeganie przykazań Bożych, wypełnianie obowiązków.
Dla spóźnialskich - specjalny pociąg ratunkowy - pojednanie w godzinę śmierci. Nie polecamy - można nie zdążyć.

4 2 4
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci