×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

1.Odczytaj tekst, przekształcając poszczególne zdania tak, aby uniknąć powtórzeń wyrazu KTÓRY. Zastosuj w tym celu imiesłowy przymiotnikowe.

Kamilę otoczył krąg rówieśników, którzy chcieli dowiedzieć się czegoś o Anglii. Podobało im się, że nauczyła się mówić po angielsku z akcentem, który brzmiał brytyjsko. Kamila opowiadała o białych klifach w Dover, które podziwiała ze statku. Wspominała tekże katedrę w Canterbury, która jest najdłuższym średniowiecznym kościołem w Europie. Wszyscy oglądali zdjęcia, które przyniosła Kamila.

Z góry dzięki :):*
3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-05T11:46:38+00:00
Kamilę otoczył krąg rówieśników, chcących dowiedzieć się czegoś o Anglii. Podobało im się, że nauczyła się mówić po angielsku z akcentem, brzmiącym brytyjsko. Kamila opowiadała o białych klifach w Dover, podziwiając je ze statku. Wspominała tekże katedrę w Canterbury, będącą najdłuższym średniowiecznym kościołem w Europie
. Wszyscy oglądali zdjęcia, przyniesione przez Kamila.
0 0 0
2009-12-05T11:47:58+00:00
Kamilę otoczył krąg rówieśników, chcący dowiedzieć się czegoś o Anglii. Podobało im się, że posiadła umiejętność mowy po angielsku z akcentem, brzmiącym po brytujsku. Kamila opowiadała o białych klifach w Dover, podziwiając je ze statku. Wspominała tekże katedrę w Canterbury, będącą najdłuższym średniowiecznym kościołem w Europie. Wszyscy oglądali zdjęcia, które przyniosła Kamila.
0 0 0
2009-12-05T11:48:55+00:00
Kamilę otoczył krąg rówieśników chcących dowiedzieć się czegoś o Anglii. Podobało im się, że nauczyła się mówić po angielsku z akcentem brzmiącym brytyjsko. Kamila opowiadała o białych klifach w Dover jak je podziwiała ze statku. Wspominała także katedrę w Canterbury, najdłuższy średniowieczny kościół w Europie. Wszyscy oglądali zdjęcia przyniesione przez Kamilę.
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci