×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Fast jeden tag bin ich allein und mein einziges Hobby ist Lesen. Ich möchte gern verschiedene Kurse besuchen, z.B. Judo, einen Computerkurs oder

Geigenunterricht. Meine Eltern können das auch bezahlen. Aber ich traue mich einfach nicht. ich denke mir:niemand wird mit mir sprachen und ich werde nur in die Ecke stehen, also sitze ich meistens alleine zu Hause and lese. Was soll ich tun?
3

Odpowiedzi

2009-12-05T12:19:26+00:00
Prawie codziennie jestem sam, a my tylko hobby jest czytanie. Chciałbym uczestniczyć w różnego rodzaju kursach, np. Judo, kurs komputerowy lub lekcje gry na skrzypcach. Moi rodzice mogą zapłacić. Ale ja nie mam zaufania do siebie. Myślę sobie, nikt nie będzie mówić do mnie, a ja po prostu stanąć w rogu, więc przede wszystkim siedzieć w domu sama i czytać. Co należy zrobić?
1 5 1
2009-12-05T12:19:27+00:00
Prawie codziennie jestem sam, a moim hobby jest czytanie. Chciałbym uczestniczyć w różnego rodzaju kursach, np. Judo, kurs komputerowy lub lekcje gry na skrzypcach. Moi rodzice mogą zapłacić. Ale ja nie mam zaufania do siebie. Myślę sobie, nikt nie będzie ze mną rozmawiał, po prostu stanę w rogu, więc mogę przede wszystkim siedzieć w domu sama i czytać. Co należy zrobić?


Uwierz w siebie i idź w końcu na jakiś kurrrss ! na pewno nie bd tak źle:P
1 5 1
2009-12-05T13:35:47+00:00
Prawie codziennie jestem sam,i moim jedynym hobby jest czytanie. Chciałbym uczestniczyć w różnego rodzaju kursach, np. Judo, kurs komputerowy lub lekcje gry na skrzypcach. Moi rodzice mogą zapłacić. Ale ja nie mam zaufania do siebie. Myślę sobie, nikt nie będzie mówić do mnie, a ja po prostu stanę w rogu, więc przede wszystkim siedzę w domu sam i czytam. Co należy zrobić?
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci