Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-06T09:41:29+01:00
Kraj sobota, 14.11.2009
Ingres radomskiego biskupa Henryka Tomasika

Uroczystości święceń biskupich i ingresu nowego ordynariusza diecezji radomskiej Henryka Tomasika odbyły się w sobotę w katedrze Opieki Najświętszej Maryi Panny w Radomiu. Hasłem nowego biskupa jest modlitewne wezwanie "Przyjdź Królestwo Twoje!".


Świat

Polska kończy udział w operacji w Czadzie

Dobiega końca zaangażowanie Polski w operacji wojskowej w Czadzie. Przez kilkanaście miesięcy - początkowo w misji UE, a potem ONZ - polscy żołnierze zajmowali się tam m.in. monitorowaniem sytuacji w regionie oraz zabezpieczaniem konwojów z międzynarodową pomocą humanitarną. Teraz ich obowiązki przejmą wojskowi z Mongolii. »
PAP, JG /09:20


Świat sobota, 21.11.2009
Wielka zmiana, kres ostrzału rakietowego Izraela

Hamas, kontrolujący Strefę Gazy, ogłosił, że osiągnął porozumienie z innymi działającymi tam ugrupowaniami w sprawie wstrzymania ataków rakietowych na miasta na południu Izraela. Przyznano, że chodzi o zapobieżenie izraelskim atakom odwetowym. »


Kraj

Urzędy pracy skarżą się na agentów ubezpieczeniowych

Pracownicy urzędów pracy w woj. warmińsko-mazurskim skarżą się na agentów ubezpieczeniowych, którzy - by zdobyć nowych klientów - podszywają się pod pracowników pośredniaków. Agenci ubezpieczeniowi zaprzeczają, by stosowali takie praktyki. »
PAP, JG /09:21


Kraj sobota, 28.11.2009
Łódzka PO chce wyrzucić swoją europoseł

Łódzcy działacze Platformy Obywatelskiej chcą wyrzucenia z partii swojej koleżanki, europoseł Joanny Skrzydlewskiej, która kilka dni temu publicznie oświadczyła, że nie weźmie udziału w referendum w sprawie odwołania prezydenta Łodzi Jerzego Kropiwnickiego. »
PAP, POg /28.11.2009 22:45

Świat

Polska kończy udział w operacji w Czadzie

Dobiega końca zaangażowanie Polski w operacji wojskowej w Czadzie. Przez kilkanaście miesięcy - początkowo w misji UE, a potem ONZ - polscy żołnierze zajmowali się tam m.in. monitorowaniem sytuacji w regionie oraz zabezpieczaniem konwojów z międzynarodową pomocą humanitarną. Teraz ich obowiązki przejmą wojskowi z Mongolii