×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Opisz zapamiętany stan psychiczny wywołany jakimś wydarzeniem.

Pomóżcie może być wasz stan psychiczny.
Czkam na odp do 15 00
1

Odpowiedzi

2009-12-06T12:30:50+00:00
Jeżeli o to chodzi to . Mój WŁASNY opis przeżyć ... dostałam za niego 5 ;) .

Temat Za 5 minut sprawdzian - opis przeżyć wewnętrznych

Od rana czułam ,że dzisiaj coś złego się wydarzy . Nie przejmując się niczym , szłam do szkoły . Moją pewność siebie zgasiły koleżanki , mówiąc mi o ...

No tak , sprawdzian . Zakryłam twarz rękoma .Byłam blada jak ściana . Najlepsza uczennica w klasie zapomniała - wstyd ! Z trudem próbowałam opanować łzy . Na próżno . Same płynęły po mojej zrozpaczonej twarzy . Płakałam jak bóbr . Nie dało się ukryć , że grunt osuwa mi się spod nóg . Wymarzone wakacje będą musiały poczekać . Rozkojarzona szybko wzięłam do rąk zeszyt . Nie zdążyłam nawet go otworzyć , gdy zadzwonił dzwonek na lekcje . Nogi zaczęły mi się robić jak z waty . Cóż , byłam zdana jedynie na pomoc kolegów i koleżanek. W duszy ktoś krzyczał : " Będzie dobrze , zobaczysz " Dodało mi to otuchy . gdy dostałam test , pojawiła się iskierka nadziei . Pomyślałam :" Może nie jest tak źle jak przypuszczałam ?! " Szybko rozwiązywałam zadania. Rozchmurzyłam się , zniknął dawny grymas na twarzy . Na kilka podpowiedziałam mi klasa , za co bardzo jestem im wdzięczna . Pod koniec lekcji oczy błyszczały mi jak nigdy dotąd . Dumna i rozluźniona oddałam sprawdzian . Nie czułam już urazy , żalu i zażenowania . Uśmiechałam się . Mogłabym teraz skakać , tańczyć z radości , lecz nie wypadało . Pewnie skończyłoby się to wyjściem z klasy . Wolałam więc nie ryzykować .

Na dalszych lekcjach siedziałam jak na tureckim kazaniu . Czekałam , aż skończy się ten koszmar . Dzięki tej sytuacji wiem , że mogę w pełni liczyć na swoją klasę , zgodnie z przysłowiem prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie .

Prosiłabym , żebyś mi napisała co dostałaś z tego . Jeżeli masz w ogóle to dać nauczycielowi ;) .
4 4 4
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci