×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz list do Małego Księcia z zaproszeniem do ponownego odwiedzenia Ziemi.

Uzasadnij w swojej wypowiedzi, że warto poznawać ludzi.!

1

Odpowiedzi

2009-12-06T12:59:52+00:00
Data miejscowosc ;))


Kochany Mały Książę !
Witaj. Jestem uczennicą gimnazjum, nazywam się ..... i mam ..... lat. Mieszkam na Ziemi.
Piszę do Ciebie, ponieważ chciałabym zaprosić Cię do ponownego przyjazdu na Ziemię i obawiam się, co mogłeś sobie pomyśleć o ludziach mieszkających na mojej planecie. Wiem, że podczas swojej podróży spotkałeś wiele osób. Niektóre z nich mogły Cię bardzo rozczarować. Z pewnością nie byli to ludzi idealni. Czy to dlatego nie odwiedziłeś ponownie Ziemi? Uważam, że po prostu nie miałeś wtedy szczęścia do ludzi. Na Ziemi było i nadal jest wiele dobrych, zasługujących na podziw dorosłych. Na podstawie kilku spotkanych, nie powinieneś osądzać wszystkich zbyt pochopnie. Żałuję, że nie mogłeś zostać u nas dłużej, wtedy na pewno zdążyłbyś poznać wiele wspaniałych osób. Rozumiem jednak to, że postanowiłeś wrócić do siebie, dlatego postaram się przybliżyć CI tych dorosłych listownie. Mam nadzieję, że to zachęci Cię do przyjazdu.
Jednym z nich będzie Jan Paweł II, a właściwie Karol Wojtyła. Był to niezwykle dobry człowiek. Został wybrany na papieża. Podczas swojej pontyfikatu uczynił wiele dobrego na rzecz innych. Starał się pomagać każdemu.
Na podziw zasługuje także Jerzy Owsiak, który co rok organizuje Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zbiera wówczas pieniądze dla chorych dzieci. Robi wszystko, aby one były w tym szczególnym czasie szczęśliwe. Takie działanie nie są łatwe tym bardziej zasługują na uznanie.
Uwierz, istnieją dobrzy ludzi. Warto ich poznać. Mam nadzieję, że dzięki mojemu listowi to zrozumiesz i niedługo nas odwiedzisz.


P.S.Czekamy na Ciebie!
Przesyłam pozdrowienia.podpis


2 5 2
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci