×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Opisz wymyśloną przez siebie maszynę.Uzyj jak najwiecej przymiotników . Przynajmniej dwa porównania.NIEZBYDdługie .

Napisz także do czego służy.

PROSZE pilne ; ))
2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-06T20:12:12+00:00
Moja wymyślona maszyna jest metalowa. Jest niewielka i ale dość dużo waży. Wygląda trochę jak ogórek z dwoma parami oczu, które służą do identyfikowania sprzętu. Włącza się ona na ustalone hasło, które brzmi tak jak z ni ustalisz. Maszyna gdy powie się do niej ''identyfikuj'', sprawdza co to jest za sprzęt. Skanuje go laserem wydobywającym się z długich pałeczek. Na słowo ''szczególy'' maszyna wyogólnia z czego składa się dany przedmiot. Myslę, ze jest to bardzo duży postęp w technologi, a zwłaszcza, ze maszyna jesy wymyślona prze polaków.
3 4 3
2009-12-06T20:14:30+00:00
Maszyna która opisuje to maszyna pisarska. Jets ona bardzo ciężka, ma klawiaturę podobna do komputerowej lecz nie taka samą. Maszyna była używana dawno temu i jest używana do dziś. Chiciaż uzywa sie jej bardzo mało i tak jest potrzebna.Słuzy do przepisywania dokumentów lub innych tekstów. jest ciężka jak metal
mam nadzieje ze pomogłam;)
Od 1927 w Warszawie odbywa się Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, najstarszy na świecie monograficzny konkurs muzyczny. Jego twórcą był Jerzy Żurawlew. Po II wojnie światowej, w latach 1949–2005, konkurs był organizowany przez Towarzystwo im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Obecnie jego organizatorem jest Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Festiwale muzyki Chopina odbywają się także w Dusznikach, Gandawie, Valldemossie, Genewie, Paryżu i innych.
Od 1927 w Warszawie odbywa się Międzynarhrtyhtrhgrodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, najstarszy na świecie monograficzny konkurs muzyczny. Jego twórcą był Jerzy Żurawlew. Po II wojnie światowej, w latach 1949–2005, konkurs był organizowany przez Towarzystwo im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Obecnie jego organizatorem jest Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Festiwale muzyki Chopina odbywają się także w Dusznikach, Gandawie, Valldemossie, Genewie, Paryżu i innych.
Od 1927 w Warszawie odbywa się Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, najstarszy na świecie monograficzny konkurs muzyczny. Jego twórcą był Jerzy Żurawlew. Po II wojnie światowej, w latach 1949–2005, konkurs był organizowany przez Towarzystwo im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Obecnie jego organizatorem jest Narodowy Instytut Fryderyka Chopina. Festiwale muzyki Chopina odbywają się także w Dusznikach, Gandawie, Valldemossie, Genewie, Paryżu i innych.hjrthrthrfhr
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci