Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-06T22:24:26+01:00
Ferdynand Kiepski
ul. Błotna 15
77-777 Chrabąszczów
tel.767676678
Szanowny Panie.......

Zwracam się do Pana z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie do pracy na stanowisko kasjera - sprzedawcy.
Ukończyłem Technikum Ekonomiczne z maturą w zawodzie technika ekonomii.
Moje umiejętności to obsługa komputera w programie windows ( edytor tekstu, baza danych, arkusz kalkulacyjny), maszynopisanie, znajomość języka angielskiego pisanie i rozumienie tekstu i języka niemieckiego oraz francuskiego w stopniu podstawowym, obsługa kasy fiskalnej.
Interesuje mnie obsługa komputera, film, muzyka, reklama, spotkania z przyjaciółmi, gry komputerowe oraz siatkówka.
Posiadam doświadczenie przy obsłudze kasy fiskalnej, ponieważ pracowałem na stanowisku kasjera sprzedawcy w sklepie samoobsługowym Stokrotka.
Jestem osobą dyspozycyjną, punktualną, operatywną, komunikatywną, uczciwą, pracowitą,sumiennie wykonuję swoje obowiązki i przygotowaną na podjęcie tej pracy.
Wyrażam gotowość w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.


załączniki: życiorys, list motywacyjny

Ferdynand Kiepski


(na samej górze po prawej stronie wpisać miejscowość i datę, każde nowe zdanie powinno być od akapitu, a podpis powinien być na końcu po prawej stronie)
2009-12-06T23:05:45+01:00
Zwracam się z uprzejmą prośbą do …………………… o przyjęcie mnie do pracy jako pracownik………………. Praca w waszej firmie byłaby dla mnie wielkim zaszczytem. Obowiązki mi powierzone wykonywałabym starannie, dbając o to, aby nasza współpraca przyczyniła się do jej rozwoju. Jestem osobą dyspozycyjną, otwartą na wszelkie innowacje, łatwo przystosowuję się do zmian, jak i nowych zadań. Umiejętność dochodzenia do kompromisów , łatwe nawiązywanie kontaktów, sprawia iż praca w zespole nie stanowi dla mnie żadnych trudności. Również praca na samodzielnym stanowisku nie jest mi obca. W wyżej wymienionym zawodzie mam już doświadczenie. Pragnę nadmienić, że jestem zainteresowana pracą jako pracownik obsługi. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mej prośby.


Z poważaniem

(podpis)
1 5 1