×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Mm 3 prace do wyboru a o zadnym nie mam pojecia prosze o pomoc mam czas do 16 godz. dzisiaj niestety. 1)Jak będzie wyglądała moja przyszła emerytura?

2)wybierz najlepsza forme walki z bezrobociem w regionie warmi i mazur. uzasadnij swoj wybor...3)ocen skutecznosc wybranych form interwencjonalizmu panstwowego.... moge oddac wszystkie punkty :)
1

Odpowiedzi

2009-12-07T13:11:26+00:00
Jestem młodym człowiekiem, który żyje dniem dzisiejszym , ale w świetle napływających z zewnątrz informacji, podawanych i nagłaśnianych przez media coraz bardziej zaczynam myśleć o swojej przyszłości, pracy i emeryturze.
Nęka mnie przede wszystkim podstawowe pytanie: czy ja dożyję emerytury, jeśli rząd co jakiś czas wydłuża wiek emerytalny. Powstał nawet projekt wydłużenia czasu pracy, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn do 70 roku życia.Nie wyobrażam sobie gdybym był na przykład budowlańcem skakać po dachach lub wspinać się na drabinę w wieku 69 lat, Ale ja jestem optymistą i widzę swoją przyszłość przez pryzmat różowych okularów i będzie to świetlana przyszłość.
Jak przejdę na emeryturę zamieszkam razem z żoną w małym domku z dala od miasta, w pięknej miejscowości, w pobliżu lasów i pól. Codziennie będę chodził na spacery.
Miałbym wreszcie dużo czasu na swoje hobby - składanie modeli samolotów oraz nadrobienie zaległości w czytelnictwie.
Co miesiąc do moich drzwi zastuka znajomy listonosz przynosząc mi pieniążki. Mam nadzieję, ze będzie ich tyle aby starczyło do następnej wizyty listonosza.
Będę również pomagał swoich dzieciom i wnukom, może nie materialnie, ale mogę zapraszać wnuki do siebie na całe wakacje.
Mam nadzieję, że będę zdrowy i na tyle sprawny, abym do końca swoich dni był samodzielny.


0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci