Odpowiedzi

2009-12-07T13:42:15+01:00
2009-12-07T13:42:20+01:00
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-07T13:43:55+01:00
1kg=2.05zł
4kg=4 * 1kg
4kg=4 * 2,05zł
4kg=8.20zł
odp.Mama zapłaciła 8zł 20gr.