Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-17T20:49:34+01:00
1m²--14,80 zł
2,5m²-- x

x=14,80*2,5/1
x=37 zł

odp. Metr bieżący wykładziny kosztuje 37 zł
1 5 1