×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Jak moim zdaniem będzie wyglądała przyszłość świata gdy ludzie będą żyli po chrześcijańsku zakładając rodziny ? ( wypracowanie, może być z internetu

)
albo
Jak moim zdaniem będzie wyglądała przyszłość świata gdy ludzie nadal będą wchodzić w homoseksualne związki nie zakładając rodzin? ( wypracowanie, może być z internetu )

Z góry dzięki ^^
To zadanie musi być na jutro ;[
1

Odpowiedzi

2009-12-07T16:48:18+00:00
Możesz napisać tak(znaczy w podobnym sensie):


Jak moim zdaniem będzie wyglądała przyszłość świata gdy ludzie nadal będą wchodzić w homoseksualne związki nie zakładając rodzin? ( wypracowanie, może być z internetu )

Gdy duża ilosc ludzi będzie wchodzić w zwiążki homoseksualne .będzie zmiejszała się ilosc porodów i dzieci. Chodz wiadomo że nie wszyscy ludzi bd. wchodzić w te zwiąki. Nie wszytscy maja taka orjętacje. lecz gdy będzie duża ilośc takich związków. To można się pożegnać z dziecmi. Nie wszytskie rodziny będą do tego przyzwyczajone. jednakże gdyż będzie się chciało miec potomstwo nie da się. Gdy są to te same organy.

Jak moim zdaniem będzie wyglądała przyszłość świata gdy ludzie będą żyli po chrześcijańsku zakładając rodziny
? ( wypracowanie, może być z internetu
)
albo
Przyszłośc świata będzie bardzo urzeliwijowana. jednakże będzie troszke nudno. bo kazdy z nas powinien wyznawac jakaś religjie i miec własne zdania i pglądy na ten temat.
znaczy gdyby każdy miała takie samae poglądy byłoby bardzo nudno. czasem potrzeba do życia coś nowego, trzeba mieć i suzkać jakis nowych niesamowitych doswiadczeń i poznawac innych odmiennych i różniących sie z charaktru naszego ludzi. Bo gdybyśmy mieli te same charaktery to po co mielibysmy życ jesli wszytskobyłoby to samo nie zmieniające się.
Podszukujemy swoich partnerów patrnerek wiadmoo oczekujemy odnich wiele . chcemy z nimi załozyć roddziny. I zakładamy zazwyczaj po chrześcijańsku. By nasze dzieci były dpbrze wychjopwane zawsze tego pragniemy. chodzimy z nimi do kościoło. i dbamy o to by zadawały się z godnymi ludzimi, by by nie wchodzilili w jakieś mniemiłe dla nas i dla niego towarzysto. ale jednakże czy nie za dużo oczekujemy? Ludzie potrzebują wiary w bogów chodziby dlatego ze trudno jest wierzyć w ludzi. Gdy będziemyz zakładali rodziny po chrześcijąńsku życie będzie takie jek jest teraz praktycznie się nie zmini. Wiadomo będzie postep techniki ale na co mamy liczyć? Będzimey dorastać , uczyc sie i wychowywac w póznieujszych latach nasze potomstwo i tak w kółko.


nie wiem jak to okreslic ale napisz jakoś w tym sensie. jak chcesz :)

0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci