Odpowiedzi

2009-12-07T20:30:54+01:00
1mb = 2,4m² bo 1m*2,4 = 2,4m²
wystarczy cenę podzielić przez m², czyli otrzymamy:
36,6 zł : 2,4m² = 15.25 zł
Metr kwadratowy wykładziny kosztuje 15,25 zł
1 5 1
2009-12-07T20:34:58+01:00
1m razy 2,4m = 2,4m² kosztuje 36,60 zł
1m² kosztuje 36,60/2,4 = 15,25 zł
1 5 1