Potrzebuję recenzję z jakiegoś filmu lub książki(obojętnie jakiego/jakiej)
Tak ok 1 strony A4.
Tylko takie, którego nie ma w internecie!!!
Jak macie juz cos napisane to bardzo proszę o wyslanie
Najlepiej prosiłbym o wysłanie prywatnej wiadomości.

3

Odpowiedzi

2009-12-07T20:43:57+01:00
A na kiedy Ci to potrzebne. W szkole akurat pisze recenzje filmu "Akcja pod Arsenałem" , jezeli chcesz to moge Ci teraz polowe przepisac a reszte jak skonczymy . To bedzie na pewno na 5 :)
2009-12-07T20:50:46+01:00
Ostatnio vzytałam bardzo świetną książkę, która bardzo mnie zafascynowała. Nosi ona tytuł ''Hobbit, czyli tam i z powrotm''.
Opowiada ona o małym stworzeniu hobbicie, który nazywa się Bilbo Baggins. Mieszkał w przytulnym domku i był typowym domatorem, który nie planował żadnych podróży ani wyjazdów. Wyruszył jednak niespodziewanie w podróż z kompanią maga Gandalfa, ponieważ złożył mu on taką propozycję. Nie chciał on sie na to zgodzić, ale jakos tak sie stało. Wyruszyli więc w przygodę ich życia i pzreżyli fascynujące chwile. Bilbo z domatora, przemienił się w prawdziwego podróżnika i choć mały był on wzrostem, to w wielu sytuacjach ocalił kompanom życie. Wykazał się wielką walecznością i odwagą. Zmienił całkiem swoje ycie niedopoznania, choć niektóre nawyki mu pozostały na zawsze. Po powrócie z przygody, jaką przezył w drodze po skarb do smoka Smauga, spisał pamiętnik z tej podróży. Mieszkał nadal w swoim przytulnym domku, ale czasami tez podróżował. Bardzo spodobała mi się ta książka i chcę abyście i wy ją przeczytli.
2009-12-07T20:53:44+01:00
A na kiedy masz tą pracę jeśli można wiedzieć na razie nie za bardzo mam czas bo moja praca jest długa ale dostałam za nią 6 więc może możesz poczekać do czwartku?