Odpowiedzi

2009-12-07T22:11:52+01:00
2009-12-07T22:24:12+01:00
Dodam ci jeszcze obliczenia;)

a)x÷6=4007 r 5
x=4007×6=24042 24042+5=24047
x=24047

b)x÷17=361 r 13
x=361×17=6137 6137+5=6142
x=6142

c)x÷37=473 r 28
x=473×37=17501 17501+28=17529
x=17529

d)x÷215=46 r 139
x=46×215=9890 9890+139=10029
x=10029

Wstawiłem symbole matematyczne, które są dostępne na tej stronie zamiast tych z klawiatury...
1 1 1