×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-08T08:04:45+00:00

Uczniowie klas II a, b
...., 4 grudnia 2009r.
Gimnazjum Nr ... w .....Szanowny Panie Dyrektorze,


Zwracamy się do Pana z wnioskiem o zakup stołów do gry w tenisa stołowego.
Stoły można byłoby ustawić w mniejszej sali gimnastycznej oraz w holu na drugim pietrze szkoły. Chcielibyśmy aby możliwośc gry w tenisa istniała nie tylko na lekcjach wychowania fizycznego ale również podczas przerw.
Proponujemy ustawienie stołów do gry w tenisa między innymi na drugim piętrze szkoły, gdyż nie ma tam sal klasowych i ci, którzy chcieliby grać nawet w trakcie lekcji nie przeszkadzaliby w prowadzeniu zajęć.
Panie Dyrektorze!
Uważamy, że zakup stołów do tenisa to dobra inwestycja. Jak Pan wie, nasz wuefista- Pan Wilimowski wytrenował drużynę szkoły w tenisie stołowym, która może się pochwalić się niezłymi wynikami w rozgrywkach międzyszkolnych.
Myślimy, że to jest dobry moment, aby poprzez zakup nowego sprzętu i oddanie go do użytku uczniom spopularyzować uprawianie tego sportu przez naszych uczniów.
Mamy na uwadze przede wszystkim, to, iż wielu uczniów chętnie przychodziłoby po lekcjach żeby pograć w tenisa. Wielu z nich miałoby zapewne możliwości i chęć aby zacząć trenować grę systematycznie.
Stworzenie możliwości trenowania tenisa to , naszym zdaniem, świetna inwestycja w rozwój potencjału sportowego naszej szkoły.
Informujemy, że nasz Komitet Uczniowski został o przedstawionym Panu pomyśle powiadomiony, a jego przedstawiciele naświetlili sprawę Radzie Rodziców.
Mamy upoważnienie rodziców działających w Radzie, żeby zapewnić Pana, iż Rada zobowiązała się wspomóc inicjatywę finansowo i w całości sfinansować koszt zakupu paletek i piłeczek do gry.
My ze swojej strony rozmawialiśmy z zarządem miejscowego zakładu produkcji tworzyw sztucznych, który zobowiązał się do zasponsorowania nam koszulek i spodenek sportowych dla 30 osób.
W załączeniu przedstawimy stanowisko Rady Rodziców w niniejszej sprawie.


Uczniowie
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci