×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-08T13:54:20+00:00
Weronika lubi się uczyć.Oceny Weroniki są bardzo dobre.Bartek zazdrości Weronice tego.Michał uważa , że jest dobra ,ponieważ dobrze napisała wyraz rzeżucha.Brat Michała , Józef twierdzi że gżegżółka się pisze przez " rz ".Marlena jest zazdrosna po Weronika ukradła jej wstążkę.Weronika twierdzi .iż to kłamstwo.Martyna jest po stronie Weroniki.Kasia wierzy Marlenie,ponieważ widziała jak to się stało na wierzy. Jerzy się przyznał ,że to jego jeż wziął wstążkę. Wychowawczyni załamuje ręce, gdyż ta klasa jest bardzo niekulturalna. Beata Krzemień,nauczycielka polskiego uważa wprost przeciwnie. Beata i wychowawczyni bardzo się z tego powodu kłócą. Mariusz próbuje je powstrzymać. Mimo wszystko wszyscy lubią klasę 6c.


Weronika lubi się uczyć. Jej oceny są bardzo dobre.Michał jej tego zazdrości.Jego brat Józef twierdzi że gżegżółka się pisze przez " rz ".Marlena jest zazdrosna bo Weronika ukradła jej wstążkę.Ona twierdzi .iż to kłamstwo.Martyna jest po jej stronie .Kasia wierzy Marlenie,ponieważ widziała jak to się stało na wierzy. Jerzy się przyznał ,że to jego jeż wziął wstążkę. Wychowawczyni załamuje ręce, gdyż ta klasa jest bardzo niekulturalna. Beata Krzemień,nauczycielka polskiego uważa wprost przeciwnie.One bardzo się z tego powodu kłócą. Mariusz próbuje je powstrzymać. Mimo wszystko wszyscy lubią klasę 6c.
1 5 1
2009-12-08T14:02:21+00:00
Hen daleko za górami i morzami żyła sb Małgorzatka. Małgorzatka była piękną trzyletnią królewną. Bardzo lubiła bawić się ze swoją koleżanką Julką. Julia choć nie była księżniczką, to Małgorzatka zaprzyjaźniła się z nią. Aż pewnego razu, kiedy Małgorzatka i Julka bawiły się w królewskim ogródku z pieskiem Puszkiem, Małgorzatkę porwał smok Hilary. Smok Hilary był potężny i duży. Przerażona Julka szybko pobiegła na swoich krótkivh nóżkach do rodziców Małgorzatki. Pani Żaneta i pan Przemysław byli przestraszeni. Wezwali do swojej królewskiej i dużej komnaty najlepszego rycerza i żołnierza, by uratowali ich córeczkę.Rycerz Konstanty i żołnierz Dariusz ruszyli do jamy smoczej. Kieyd weszli do smoczej jamy, to zauważyli Małgorzatkę, która bawiła się ze smokiem Hilarym. Smok Hilary nie był taki groźny za jakiego go uważano. Hilary wyjaśnił, że chce tylko mieć przyjaciela. Miał kieydś przyjaciela Piotrusia, ale Piotruś go zostawił. Hilary przeprosił Małgosię i od tąd Hilary strzegł królewskiego zamku, a popołudniami bwił się z Małgorztaką i Julią.
A te zaimki, to np. zamiast Małgorzatka bawiła się, to Ona bawiłą się
2 5 2
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci