×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Czy nowe znaczy lepsze ?

albo

Co i dlaczego zabija książkę tradycyjną w codziennym życiu człowieka ?

(min 20 zdań)
2

Odpowiedzi

2009-12-08T14:33:44+00:00
Nowe nie zawsze jest lepsze. Jak kupiłeś kiedyś pralkę to miałeś pewność że nie zepsuje się ona zaraz po gwarancji (umownie-2lata), niektóre łużka kupione kiedyś i śpi się na nich do dziś. Obecnie ludzie są zabiegani, w samochodzie też nie przeczytasz książki w czasie jazdy, ludzie w obecnych czasach wolą audiobooki które można słuchać w samochodzie, gotując obiad, czy włączyć dziecku czytanego kubusia puchatka z interpretacją polskich aktorów którzy podkładają głosy.
0 0 0
2009-12-08T15:06:55+00:00
Nowe nigdy nie znaczy że jest lepsze. Nowe może być natomiast bardzoej nowoczesniejsze sympatyczniejsze oraz piekniejsze.Czesto jest tak że jezeli jest coś nowe to tylko z zewnatrz a w srodku i tak jest stare. Zazwyczaj jest tak że stare z pozoru uwaza sie za lepsze poniewaz nowe to juz odgrzany kotlet i to tylko marna podrobka.

Zwykła ksiązke w zyciu tradycyjnym zabija brak czasu niecheć do czytania brak siły oraz wiele innych przeciwieństw.Człowiek już prawie zapomniał o bibliotekach i dobrych ksiązkach tylko jeszcze te stare daty wypozyczają je i czytają.Ksiązka jest we wspołczesnym swiecie już przezytkiem teraz jest era elektroniki koniec z meczeniem się nastał czas wygody.Człowiek czesto zapomina o czytaniu i woli sie oddac np: ogladaniu filmowi lub gry na komputerze w której dzieje się stale coś innego nowego bardziej interesującego niż w ksiązce.Lecz o ksiązkach nie można zapominać ze względu na ich własna ''duszę''.

Co i dlaczego zabija książkę tradycyjną w codziennym życiu człowieka ?
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci