×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Proszę napiście mi list do Narratora od Małego Księcia ze on przeprasza narratora za to ze powrócił do Róży HELP POMOCY PLIS PROSZE BARDZO BARDZO albo

chociaż plan wydazej tego listu co ma byc w nim PROSZĘ
PILNE
2

Odpowiedzi

2009-12-08T15:40:48+00:00
Witam Cię

Wreszcie wróciłem na swoją Planetę i do swojej Róży . Czy jest Ci smutno beze mnie ? Czy masz mi za złe ,że opuściłem Cię tak nagle ?
Wybacz , jeżeli tak jest . Na Twojej planecie nauczyłem się jednak wielu cennych rzeczy , posiadłem wiedzę , której tutaj nie mógłbym nabyć .
Nauczyłem się przyjaźni , miłości , tolerancji , zrozumienia . Zrozumiałem ,że własny dom jest zawsze najpiękniejszy .
Pamiętasz ,że dobrze widzi się tylko sercem . Stosuję tą zasadę u siebie , ale nie tylko . Zamykając oczy wspominam nasze spotkanie , nasze rozmowy .
Nauczyliśmy się siebie . Chociaż może nie do końca . Bo człowieka nalezy odkrywać przez całe życie . Myślę ,że rozumiesz teraz , jak wielka była moją tęsknota do Róży. Jeżeli naprawiłeś swoją maszynę - jestem szczęśliwy .
Ona pozwoli Ci przenieść się tam , gdzie zmierzałeś . Tak jak mnie żmija pomogła przenieść się do Rózy . Patrz w gwiazdy . Codzinnie wypatruj i słuchaj dzwoneczków , o jakch Ci wspominałem .Mimo ,że jestem w innym świecie , jestem też blisko Ciebie .Cieszę się jeżeli to czujesz . Pamiętaj ,że w świecie ducha nie ma pożegnania . Pozdrawiam Cię cieplutko
1 5 1
2009-12-08T16:25:52+00:00
Ziemia 15.07.2009r. ( PO PRAWEJ STRONIE )
dROGIprzyjacielu ! (na środku strony )


(AKAPIT) NA WSTEPIE LISTU CHCIAŁBYM CIE POZDROWIC I PRZEPROSIC ZE WYJECHAŁEM BEZ POZEGNANIA .
(OD AKAPITU ) PISZE DO CIEBIE BY WYJASNIC POWODY DLACZEGO WROCILEM DO SIEBIE,NA SWOJA PLANETE. MOJE PODROZE WIELE MNIE NAUCZYLY I USWIADOMILEM SOBIE CO JEST DLAMNIE NAJWAZNIEJSZE . ZROZUMIALEM ZE NIEPOWINIENEM ZOSTAWIAC MOJEJ ROZY NA PASTWE LOSU , POWINIENEM BYC PRZYNIEJ I OPIEKOWAC SIE NIA . DZIEKI TEMU ZE SPOTKALEM LISA DOWIEDZIALEM SIE CO TO JEST PRAWDZIWA PRZYJAZN I MILOSC.'' OCZY SA SLEPE , TRZEBA PATRZEĆ POPRZEZ SERCE" . NIE DOSTRZEGALEM PIEKNA WEWNETRZNEGO ROZY PATRZYLEM TYLKO NA JEJ ZEWNETRZNA URODE I ZACHWYCALEM SIE NIA . PODCZAS POBYTU NA TYCH WSZYSTKICH PLANETACH ZROZUMIALEM ZE ROZA JEST DLA MNIE NAJWAZNIEJSZA I ZE JEST ONA JEDYNA W SWOIM RODZAJU .
( OD AKAPITU) DZIEKUJE CI ZA TO WSZYSTKO CO DLAMNIE ZROBILES , A BYLO TEGO NAPRAWDE SPORO .PAMIETAJ ZE ZAWSZE BEDZIESZ W MOIM SERCU .

MAŁY KSIAZE . ( PO PRAWEJ STRONIE)
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci