Odpowiedzi

  • utas
  • Początkujący
2009-12-08T16:29:10+01:00
2009-12-08T16:30:43+01:00
75/2,5=30zł

cena z 1 m tego materiału


1,5*30=45zł

zapłaciła 45 zł

licze na naj
5 4 5
2009-12-08T16:32:26+01:00
Ja bym zrobił to z proporcji

2,5 - 75
1,5 - x
2,5x=112.5 /2,5
x=45
2 1 2