×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-12-08T18:42:33+00:00
zwolnienie Agcy bez wpływu na śledztwo
Zapowiadane na początek przyszłego roku zwolnienie z tureckiego więzienia Aliego Agcy nie będzie miało ma wpływu na prowadzone przez katowicki IPN postępowanie w sprawie zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. - zapewnia szefowa pionu śledczego IPN w Katowicach Ewa Koj.


Badanie: gimnazjaliści lubią jeść schabowego i pizzę
Słone potrawy, kotlet schabowy, lazania i pizza - to dania, które najchętniej jedzą uczniowie gimnazjów - wynika z badania przeprowadzonego w ramach programu "Trzymaj formę", organizowanego od trzech lat przez Główny Inspektorat Sanitarny i Polską Federację Producentów Żywności.

Mecze siatkarzy w Polsacie, piłkarzy w TVN, a lekkoatletyka i pływanie w TVP - tak mogą niedługo wyglądać transmisje z igrzysk olimpijskich
Międzynarodowy Komitet Olimpijski sprzedał tydzień temu prawa do transmisji z igrzysk w Europie prywatnemu pośrednikowi. Ceny nie ujawniono, ale może chodzić nawet o pół miliarda dolarów. Firma Sportfive będzie teraz odsprzedawać prawa do relacji na niemal całym kontynencie. To wydarzenie historyczne, bo MKOl po 53 latach zerwał z uprzywilejowaniem nadawców publicznych. Do tej pory roztaczał nad nimi parasol ochronny, akceptował stosunkowo niskie ceny i nigdy nie negocjował z prywatnymi stacjami.

Decyzja dotyczy praw do zimowej olimpiady w 2014 r. w Soczi (2010 i 2012 ma jeszcze TVP), ale Andrzej Placzyński, szef polskiego Sportfive, nie wykluczył w rozmowie z "Gazetą", że być może jeszcze w tym roku usiądzie do wstępnych rozmów z TVP, Polsatem i TVN. - Oczywiście, że chodzi o pieniądze. MKOl poszedł drogą FIFA i UEFA, które doceniły, że dzięki pośrednikowi zarobi więcej - mówi Placzyński. - Do tej pory igrzyska miała zawsze TVP, ale wierzymy że teraz rozegra się o nie normalna rynkowa walka - podkreśla. W grę wchodzą tylko ogólnokrajowe telewizje, MKOl wymaga też minimum 200 godz. relacji w paśmie otwartym (zimą 100).
0 0 0
2009-12-08T19:07:52+00:00
Świąteczny BLOK REKLAMOWY ... Facet spadnie z krzesła ^^
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci