×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz opowiadanie na minimum jedna stronę A5 o ufoludku który przyjechał z kosmosu na Ziemie i nie stosuje zasad na niej panujących. (na 8.12)

1

Odpowiedzi

2009-12-08T20:29:03+00:00
Zjawił się na polu mojego dziadka pewnej księżycowej nocy . Nie mówił naszym językiem . Jego wygląd przypominał postaci z opowiadań fantastyczno - naukowych . Nazwaliśmy go " Gwiazdor " . No i był prawdziwym gwiazdorem .
Uwielbiał chodzić środkiem ulicy pomiędzy pędzącymi samochodami . Posiłki spożywał najczęściej w marketach . Zdejmował wybrane artykuły z półek . Następnie rozpakowywał je w wybranym miejscu pasażu , mieszał i siedząc na podłodze zajadał . Kiedyś wpadł do mojej klasy. Uisadł na brzegu ławki machając krótkimi nóżkami . Potem zaczął podążać za nauczycielem zmazując z tablicy namiętnie wszystko ,cc tylko pani z matemyki zdążyła napisać .Wczoraj wypuścił z obory dziadka wszystkie zwierzęta , gdyż chyba uznał ,że są uwięzione . W domu zrobił dokładne przemeblowanie . Przede wszystkiem wyrzucił telewizor . Zrobił to skutecznie , bo z wielkim hukiem .
Ucierpiały rabaty dziadka , Dobrze ,że tylko tyle . Zdarza się ,że zaczepia ludzi na ulicy i ciągnie ich za sobą , mimo iż podążają w innych kierunkach .
Spodobały mu się telefony komórkowe , więc moja klasa jest pozbawiona możliwości korzostania z nich . Może kiedyś się nimi znudzi i odda.
Najlepszą toaletą dla niego jest fontanna umieszczona na ryneczku .
Co gorsza - tam też bierze kąpiel . Gdy coś mu się spodoba po prostu wybija wystawy sklepowe i zabiera z sobą .Poszedł za mną do kościoła. Tam biegał wkoło ołtarza i żadna siła nie mogła go zatrzymać . Z dnia na dzień traci jednak swój koloryt . Myślę ,że wkrótce wróci do swojej cywlizacji .
1 5 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci