×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Jak można zrozumieć słowa: "Jeżeli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko jest na właściwym miejscu". Odpowiedzi prosze pisać przynajmniej w 5 zdaniach

za mniejszą ilość będę podować was do administratora!!!
3

Odpowiedzi

2009-12-09T16:28:31+00:00
"Jeżeli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko jest na właściwym miejscu".

Chodzi w tym o to , że to Bóg nami kieruje i naszym życiem.Bóg w naszym życiu jest na pierwszym miejscu, chociaż że czasami tego nie wiemy , nie czujemy.
Bóg tak nami kieruje w życiu , tam jak my kierujemy ludzikami z plasteliny.To my nimi kierujemy,i to My chcemy dla niego jak najlepiej, chcemy być najlepsi.Tak samo jest z Bogem.Bóg chce dla nas jak najlepiej.Wkońcu jesteśmy dziećmi Bożymi.

LICZYŁAM ZDANIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 4 5
2009-12-09T16:40:09+00:00
Chodzi o to ze musisz uwazac Boga za najlepszego,najbliższego człwiekowi.Z kazdym swoim problemem mozesz sie do niego zwrocic kiedy chcesz.On zawsze ma na ciebie czas. Dlatego musisz miec go na głównym miejscu w swoim zyciu-musi byc numerem 1.kiedy zrozumiesz ze on jest najwazniejszy zyjesz inaczej rozumiejac ze inne rzeczy sa malo istotne.

tyle chyba wystarczy..
9 3 9
2009-12-09T16:54:10+00:00
Ja słowa te rozumiem następująco: są one odwołaniem do chierarchii wartości. Człowiek, by prawidłowo funkcjonować, by zachować swoje człowieczeństwo musi posługiwać się pewnymi wartościami w swoim życiu. Bóg, jest przykładem, wzorcem, nauczycielem wartości i cnót. Gdy go stawiamy na pierwszym miejscu, kierujemy się jego nauczaniem i przykazaniami. Wtedy właśnie możemy mówić o tym, że reszta też jest na swoim miejscu. Jest to zjawisko automatyczne, że jeśli kochamy Boga, i stawiamy go ponad wszystko to nasze postępowanie, które nam zalecił, pokieruje całą resztą.
14 4 14
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci