×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Opisz od 5-10 zdan pomieszczenie w swoim domu, które najbardzije lubisz opis ma byc dokładny,duzo przymiotników,okreslajacyhc poszczególne przedmioty,o

których bnd pisaxc ;p
2

Odpowiedzi

2009-12-09T17:01:25+00:00
Moim ulubionym pomieszczeniem w domu w którym mieszkam jest mój pokój.
Jest on niewielki, lecz ma w sobie coś. Kolory ścian tworzą miły nastrój, wielkie, zabytkowe już meble, świetnie prezentują się w świetle słońca.
Pokój jest dość jasny, dwa duże okna doskonale podkreślają piękno otaczającej przyrody. Wiele roślin pozwala mi skupić się na nauce, bo przeważnie w taki właśnie sposób spędzam w nim czas.
Mój pokój jest przytulny i zawsze czuje się w nim bezpiecznie

Mam nadzieję że się przyda xD
1 5 1
2009-12-09T17:13:49+00:00
Moim ulubionym pomieszczeniem w domu jest mój pokój. Jest on przestrzenny i bardzo przytulny. Kolor ścian jest ciepły,ponieważ morelowy. Wchodząc do niego przez drewniane bązowe drzwi po prawej stronie widzimy bordowe,duże łóżko, na którym leżą beżowe,miękkie poduchy. Na przeciwko stoi olchowa ścianka, na której umieściłam ramki na zdjęcia,książki niezbędne do nauki,szkatułki z biżuterią,figurki o różnej tematyce oraz kolorowe,zapachowe świeczki. Wchodząc, po lewej stronie jest duże okno z widokiem na ogródek. W oknie umieściłam biała firanke w kwiaty. Na parapecie są piękne,różnogatunkowe rośliny. Przy oknie jest szklany stoliczek,na którym stoi flakon z kwiatami. Po bokach są dwa bordowe,wygodne fotele. Na przeciwko na szafce ustawiony jest czarny telewizor oraz wieża. Uwielbiam przebywać w swoim pokoju.

Moze być?:)
3 4 3
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci