Pytania
1. Omów i przeprowadz krytyke niewlasciwych pogladow odnosnie milosci
2. na czym polega niebezpieczenstwo ogladania pornografii?
3. Dlaczego prawdziwa milosc musi wiazac sie z odpowiedzialnoscia
4.Jakie jest znaczenie wstydu w zyciu czlowieka
5.jakie jest ynacyenie pryzjayni w pryzgotowaniu do przezycia prawdyiwej milosci

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-09T19:59:39+01:00
1. Niewłaściwe poglądy miłości to np. związki nieformalne, albo uzależnione od współżycia, a także te warunkowe, z przymusu, na czas. Po jakimś czasie w niektórych związkach, zamiast kochać, zaczynamy nienawidzić. Te warunkowe, to tzw. miłość pod warunkiem. Będę Cię kochał, jeśli coś tam... Niewłaściwe jest również przynoszenie pracy do domu, np. jeśli dajmy na to mąż jest prezesem albo dyrektorem, przyzwyczajony jest do rządzenia, wiec wteyd ejgo zachowania mogą być przenoszone do domu.
2. niebezpieczeństwo polega na tym, że gdy ktoś ogląda filmy z tego gatunki, widzi ideały, albo inaczej: osoby wyidealizowane na takie, żeby się podobały. Wtedy ich partnerzy czy partnerki przestają być atrakcyjne, nie pociągają nas.
3. Prawdziwa miłość jest związana z odpowiedzialnością ze względu na niechcianą ciażę, albo z innej beczki: jeśli z kimś jesteś, to zobowiązujesz się do tego związku i musisz uważać, by go nie zranić.
4. Wstyd polega na przykłąd na tym, że dzięki niemu boimy się opinii innych i powstrzymujemy się przed niewłaściwymi rzeczami, których nie powinniśmy robić, albo tymi, które sprowadzają nas na złą drogę.
5. w przyjaźni uczymy się szacunku, odpowiedzialności za nasze słowa i zachowania, lojalności i wszystkich innych uczuć, które się pojawiają. Dzięki temu łatwiej jest nam być z kimś, kogo kochamy.
3 3 3