Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-12-09T19:33:46+01:00
miejscowość, dn. 03.10.2009 r.

twoje dane

PH „REYPOL” - REJMAK S.J.
JANOWIEC
Jestem zainteresowana pracą w państwa firmie na stanowisku Pracownik administracyjno - biurowy
Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie – podczas pracy w Liceum Ogólnokształcącym jak i w Szkole Podstawowej w odbyłam praktykę zawodową na podobnych stanowiskach dzięki temu moja zdobyta wiedza i umiejetności ułatwią mi odnalezienie sie w nowej pracy. Spełniam, więc zawarte w ogłoszeniu warunki. Jestem dyspozycyjna i samodzielna, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne.Jestem dokładna i odpowiedzialna, potrafię zorganizować sobie pracę.

W wypełnieniu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość programów magazynowych i obsługi komputera. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.

Jeśli moja oferta okaże się dla Państwa interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Z poważaniem:2009-12-09T19:40:22+01:00
[ miejscowość, data ]

Drogi/droga [ imię ] !
Dla mnie autorytetem jest każda osoba żyjąca na świecie, która potrafi sobie poradzić w różnego typu sytuacjach. Jest odpowiedzialna i pełna zaufania. Po prostu uwielbiam taki charakter. Każdy człowiek jest inny i cały czas w życiu się czegoś uczymy. Myślę, że autorytetem może być naprawdę każdy. Będę podążał/a za poszukiwaniem takiej osoby, i sam/a będę również autorytetem.
[ twój podpis ]

Mam nadzieję, że pomogłam ;)
2009-12-09T19:42:04+01:00
Twoje imię i nazwisko miejscowość, data
Dokładny adres
tel.
e-mail

IRS GROUP
Ul. Woźna 9
61 777 Poznań
Tel. (61)85 25 021

Szanowna Dyrekcjo
W odpowiedzi na ogłoszenie zamieszczone w Gazecie Wyborczej z dnia 06.12.2009 r., chciałabym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Do aplikowania skłonił mnie prestiż Państwa firmy oraz jej doświadczenie na rynku marketingu. Wierzę, że praca w Państwa przedsiębiorstwie pozwoliłaby mi rozwinąć swój potencjał i że moje kwalifikacje mogą być istotnym wsparciem dla Państwa zespołu.
Ukończyłam z wyróżnieniem studia na wydziale marketingu w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu (specjalność: reklama). Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w dziale marketingu w Nestlé Polska S.A jako asystent- analizując sprzedaż towarów oraz jako specjalista ds.. marketingu w Mars Polska Sp. z o.o, gdzie dbałam o dobry wizerunek marki, wpierałam dział sprzedaży oraz współpracowałam z agencjami reklamowymi, aby przygotować akcje promocyjne. Mam doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kompleksowych kampanii marketingowych w innych miastach, na festynach okolicznościowych, ceremoniach, sklepach. Potrafię również je zaplanować, a później wcielić w życie.
Cały czas staram się doskonalić swoje kwalifikacje zawodowe, dlatego ukończyłam kurs grafiki komputerowej (Adobe Photoshop) oraz HTML. Biegle posługuję się językiem angielskim, zaś dzięki pracy w Niemczech znam również język niemiecki w stopniu podstawowym. Jestem osobą staranną i sumienną. Lubię pracować w grupie i potrafię budować dobre relacje ze współpracownikami i klientami.
Mam nadzieję, że moje wykształcenie i doświadczenie spełniają Państwa wymagania i będę miał możliwość szerszego zaprezentowania swojej kandydatury podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem

(twój podpis)


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji/zgodnie z ustawą, z dnia 28.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych; Dz.U.Nr 133, poz.883.
wysyłam jeszcze w załączniku... jeżeli nie otworzy się z załącznika to tu powyżej masz to samo;P...
miałam to też na firmę symulacyjną na dzisiaj i mam to dobrze ;)
a na końcu zawsze musi być napisane to, że wyraża się zgodę na przetwarzanie danych...