×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Mam napisać: wypracowanie na temat kto jest moim wzorem. Moim wzorem mają być rodzice. Wypracowanie min. na 1 kartkę z zeszytu

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-09T20:05:35+00:00
Moim wzorem do naśladowania są rodzice, ponieważ potrafią stanąć nad wysokościa zadania by pomóc mi w czymś, pomóc komuś. Moi rodzice bardzo sie kochaja chciała/chciałbym by w przyszłości mógł bym być podobny do nich. Zawsze gdy mam jakiś problem w szkole, jacyś ludzie, młodzież mnie zaczepia i wyłudza o pieniądze moge zawsze do nich przyjść spokojnie porozmawiać. Moi rodzice mają dobrze ułożone życie, starają robić tak bym mógł mieć np. nowe buty, ksiązki itp.


Dałem ci wzór chociaż to mało ale przynajmniej mógł byś wiedzieć jak zaczac. :)


Jesli ci pomoglem daj rozwiazanie xD
0 0 0
2009-12-09T21:39:45+00:00
Moim autorytetem w życiu są rodzice, ponieważ zawsze wybrną nawet z najtrudniejszej sytuacji. Nie załamują się od razu, tylko próbują znaleźć najbardziej słuszne rozwiązanie. Potrafią mnie pocieszyć, za złe uczynki skarcić. Mama zawsze pomaga mi w fizyce i matematyce, tata w polskim i historii i to oni są moją motywacją w nauce. Mogę na nich polegać, w każdym momencie poprosić ich o coś. Nie ważne jak bardzo są zajęci, zawsze po mnie przyjadą, gdy jestem poza domem i nie mam jak wracać. Czasem przeze mnie są smutni i to nie boli tylko ich, ale i mnie. Nie mogę patrzeć jak cierpią, a szczególnie z mojej winy. Gdy coś powiem, lub zrobię nie tak, zawsze ich przepraszam. Wtedy czuję się już o niebo lepiej. Kupują mi to, co chcę, oczywiście, na co nas stać i to w granicach rozsądku, ale niczego mi nie brakuje.
3 5 3
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci