1/
Ola za gumki do włosów i 6 spinek zapłaciła 4,80 zł. Monika kupiła w tym samym sklepie 1 gumkę i 10 spinek zapłaciła 4,60 zł. Jaka była cena jednej gumki, a jaka jednej spinki.
Układy równań
Zrób analizę
Rozwiąrz układ równań
zapisz sprawdzenie....

Wazne pilnie

1

Odpowiedzi

2009-12-10T15:25:35+01:00
A nie bylo w zadaniu podane ile Ola gumek kupiła??