Odpowiedzi

2009-09-06T15:36:32+02:00
Ania dostała od mamy 20 zł. i miała kupić 20 jabłek po 0,50 zł za szt. Ile Ania wydała na jabłka ?


20*,5=10 zł

wydała 10 zł na jabłka
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-09-06T15:37:03+02:00
20zł-(20*0,5zł)=20zł-10zł=10zł

Odp. Ania wydała na jabłka 10zł.
2009-09-06T15:38:39+02:00
20*0,50zł=10zł

ania wydała 10 zł na jabłka