Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T16:48:51+01:00
Tadeusz Mazowiecki (1989-1991)
Jan Krzysztof Bielecki (1991)
Jan Olszewski (1991-1992)
Waldemar Pawlak (1992)
Hanna Suchocka (1992-1993)
Waldemar Pawlak (1993-1995)
Józef Oleksy (1995-1996)
Włodzimierz Cimoszewicz (1996-1997)
Jerzy Buzek (1997-2001)
Leszek Miller (2001-2004)
Marek Belka (2004-2005)
Kazimierz Marcinkiewicz (2005-2006)
Jarosław Kaczyński (2006-2007)
Donald Tusk (od 2007)
1 5 1
2009-12-10T17:03:32+01:00
1.
1Tadeusz Mazowiecki: Objęcie urzędu 24 VIII 1989
2.Jan Krzysztof Bielecki : obiecie urzedu 4 I 1991
3.Jan Ferdynand Olszewski od: 6 XII 1991
4.Waldemar Pawlak(PSL) :5 VI 1992
5.Hanna Suchocka:11 VII 1992
6.Waldemar Pawlak:26 X 1993
7.Jozef Oleksy :7 III 1995
8.Wlodzimierz Cimoszewicz:15 II 1996
9.Jerzy Buzek 31 X 1997
10.Leszek Miller 19 X 2001
11.Marek Belka 2 V 2004
12.Kazimierz Marcinkiewicz 31 X 2005
13.jarosław Kaczyński 14 VII 2006
14.Donald Tusk 16 XI 2007
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2009-12-10T17:10:02+01:00
Tadeusz Mazowiecki: 24 VIII 1989
Jan Krzysztof Bielecki : 4 I 1991
Jan Ferdynand Olszewski od: 6 XII 1991
Waldemar Pawlak :5 VI 1992
Hanna Suchocka:11 VII 1992
Waldemar Pawlak:26 X 1993
Józef Oleksy :7 III 1995
Włodzimierz Cimoszewicz:15 II 1996
Jerzy Buzek 31 X 1997
Leszek Miller 19 X 2001
Marek Belka 2 V 2004
Kazimierz Marcinkiewicz 31 X 2005
Jarosław Kaczyński 14 VII 2006
Donald Tusk 16 XI 2007
1 3 1