Odpowiedzi

2009-12-10T17:39:59+01:00
Cena za 2 czekolady - 2zł
cena za 1,5kg witków - 6,20+0,5*6,20=6,20+3,10=9,30zł

20zł - 2zł - 9,30zł = 8,70zł

Odp. Reszta wyniesie 8,70zł.
8 3 8
2009-12-10T17:41:16+01:00
Cena witkow 6,20 * 1,5= 9,30zl

a dalej ci nie rozwiąże bo nie podałeś ceny czekoladek za 1 paczkę lub za 1 kg