Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T18:22:30+01:00
1kg=100dag
15*6,20:100=0,93
15 dag kosztuje 0,93zł
20zł:0,93=21

20 zł starczy na 21 dni

Chyba dobrze ^^


3 4 3