×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

MAM NAPISAĆ NA JUTRO !! WYPRACOWANIE O NAJGORSZYM DNIU MOICH WAKCJI . MOŻE BYĆ WYMYŚLONE. WYPRACOWANIE MA ZAJMOWAĆ PÓŁ STRONY W ZESZYCIE . PROSZE O SZYBKĄ

POMOC !! :)
2

Odpowiedzi

2009-12-10T17:20:05+00:00
Moim najgorszym dniem jest dzien kiedy oj brat zlamal noge. kiedy poszlismy na spacer po wsi zobaczylismy piekne drzewo z czeresniami, i chcelismy tam pojsc i sobie troche podjesc. ale zyby sie tam dostac mosielismy zejsc z grorki na ktrorej bylo duzo kamykow wiec pod koniec tej drogi po czeresnie skoczylimy na dol ale moj brat krzywo skoczyl i zlamal gole szybko go zanioslem do domu i pojechalismy do lekarza. taraz chodzi w gipsie:(:(
0 0 0
2009-12-10T17:27:59+00:00
W pewnym dniu moich wakacji poznałam dziewczynę o imieniu Paulina, bardzo się z nia zaprzyjaźniłam pomimo iz znałyśmy sie od kilku dni.
Wydawała się być bardzo sympatyczna, miła i wgl . gdy juz po kilkunastu dniach naszej znajomości wyjawiłam jej moje najskrytsze sekrety dziwnym trafem dowiedziały sie o nich inne osoby, bardzo mnie to zdziwiło, bo ufałam ej a poza tym tylko jej się zwierzałam. kilka dni puźniej wiedziała juz cała okolica jakie mam problemy i takie tam różne rzeczy którymi sie z nia dzieliłam. Paulina zaś od tego czasu coraz rzadziej mnie odwiedzała i gdy ja zaczepiłam na ulicy była jakaś dziwna i niechciała za mna rozmawiać. domyślałam się że to ona wydała mnie. poszłąm do niej do domu i postanowiłam o tym z nią porozmawiać, nakrzyczałam na nią a ona się wszystkiego wyparła i upierała sie przy swoim, wtedy uświadomiłam sobie ze jest jeszcze jedna osoba znająca moje sekrety, była to Ula koleżanka z ławki, tuż przed wakacjami pokłuciłam się z nią.
wiedziałam że to ona! ?i pomyślałam: oskarrzyłam nie ta osobę co trzeba było mi z tym bardzo ciężko, natomiast Paulina nie miała do mnie o to żalu dalej jesteśmy bliskimi kumpelami a z Ulą od dawna nie utrzymuje kontaktu.

jeśli coś jest nie tak to oczywiscie możesz zmienić ;)
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci