Odpowiedzi

2009-12-10T18:39:28+01:00
4m*24zl=96zl ---> Rodzice Karoliny
3m*45zl=135zl----> Rodzice Julii
135zl-96zl=39
Odp.: Rodzice Julii zapłacili więcej o 39zl
2 3 2
2009-12-10T18:41:02+01:00
4*24 = 96 zł rodzice Karoliny

3*45 = 135 zł rodzice Julii

135-96 = 39 zł

ODP.: Rodzice Julii zapłacili więcej od rodziców Karoliny o 39 zł.
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-12-10T18:43:08+01:00
4m² - wykładzina kupiona przez rodziców karoliny
24zł/m² - cena wykładziny kupionej przez rodziców karoliny
3m² - wykładzina kupiona przez rodziców Julii
45zł/m² - cena wykładziny kupionej przez rodziców Julii


4*24zł=96zł
3*45zł=135zł

135zł-96zł=39zł

Odp.Rodzice karoliny zapłacili mniej i to o 39zł.
2 3 2