×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Chciałbym być...

Proszę napisać wypracowanie na temat kim chciałbyś być. Ja chciałbym zostać muzykiem, dokładnie nauczycielem fortepianu. Uczę się już od 9 lat. I napisać tak z sensem.
1

Odpowiedzi

2009-12-10T18:30:37+00:00

Życie zmusza nas do dokonywania wyborów . Są oczywiście zdarzenia , sytuacje na które nie mamy wpływu . Jednym zaś z najważaniejszych wyborów jest wybór swojego przyszłego zawodu . Ja wiążę swoją przyszłość z muzyką .
Od dziewięciu lat gram i słucham , Muzyka stała się narkotykiem mojej duszy .
Nie wyobrażam sobie dnia bez muzyki . Najchętniej zostałbym nauczycielem w klasie fortepianu . Miałbym wówczas ciągły kontakt z muzyką , miałbym możność odkrywania nowych talentów , poznawania pasjonatów takich jakim ja obecnie jestem . Brzmienie muzyki samo w sobie czyni moje życie szczęsliwym . A ktoś powiedział przecież , że czasem szczęśliwszym bywa zamiatacz ulic , aniżeli profesor prestiżowej uczelni . Słuchając muzyki Chopina czuję klimat własnej Ojczyzny , widzę jej historię , jej najpiękniejsze krajobrazy . Czemu więc nie miałbym takiej podróży zaoferować swoim potencjalnym uczniom . Muzyka uczy wrażliwości , cierpliwości i wytrwałości . Jest sztuką wymagającą, lecz jakże wdzięczną . Cudownie zastępuje słowa w komunikacji międzyludzkiej . Oddaje sens życia, nadaje mu koloryt .
Nie wyobrażam sobie swojej przyszłości bez niej . A nie jest ona zarezerowana wyłącznie dla mnie . Stąd pragnąłbym dzielić się z nią .Chciałbym uwrażliwiać młode pokolenia na jej piękno i trwałość w świecie przemijających wartości
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci