×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Napisz list do Balladyny z ostrzeżeniem przed konsekwencjami jej czynu. (trzeba ją orzec przed zabijaniem, co może wyniknąć i co ją spotkać po zabójstwach

bliskich). MILE WIDZIANE DŁUŻSZE PRACE ;)
2

Odpowiedzi

2009-12-12T21:00:11+00:00
Droga Balladyno 15.03.1970 polana
Droga Balladyno na początku mojego listu gorąco Cię pozdrawiam. Piszę o to ten list, ponieważ mam pewne obawy. Obawiam się iż popełnisz jakąś zbrodnię, która może pociągnąć za sobą kolejne złe czyny, a to wiąże się z konsekwencjami.
Kochana wiem, że Książę Kirkor pragnie wyjść za Ciebie lub Twoją siostrę. Ty jeśli przegrasz będziesz zapewne chciała się zemścić na twojej siostrze za to że odebrała Ci władzę. Otóż uważam, że jeśli zabiłabyś Twoją siostrę a ktoś by to zobaczył to byś i jego zabiła. Twoja matka by cierpiała po straceniu jednej z córek. Ale nie tylko takie konsekwencje mogą być. Możesz zostać skazana na męki i śmierć, a tego zapewne byś nie chciała.
Więc proszę Cię zastanów się nad tym co robisz. Masz trudny charakter i możesz zrobić wszystko. Jeszcze raz proszę pomyśl zanim cokolwiek zrobisz. Żebyś później nie żałowała czynów które popełniłaś.
Twoja przyjaciółka.
P.S. Pozdrów wszystkich. Trzymajcie się ciepło. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź od Ciebie.
54 4 54
2009-12-12T21:07:27+00:00
Droga Balladyno!!!

Piszę do Ciebie list, ponieważ chciała bym Cię ostrzec przed nieprzemyślaną decyzją.Musisz uważać ,aby nie popełnić błędu, którego będziesz kiedyś żałowała.Nie zabijaj Aliny ona jest Twoją jedyną Siostrą!!!!Jeśli to zlekceważysz to na pewno nie ujdzie Ci to na sucho....prędzej czy później będzie na Ciebie czekała jakaś kara!!! I to bardzo ciężka!!!Zastanów się 3 razy za nim coś zrobisz!!!
Pomyśl o sobie,swojej matce i siostrze!!!Czy warto dla takiego mężczyzny zabijać siostrę????Chyba nie...

Serdecznie Cię pozdrawiam.

Anonim
121 2 121
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci