Odpowiedzi

2009-12-10T21:55:38+01:00
Cena 1 kg śliwek = 2*cena 1kg gruszek
cena śliwek = ś
cena gruszek = g

1ś + 2g=18
2g + 2g = 18
4g=18
g=4,5

odp. kg gruszek kosztował 4,50zł